Spotkania z policją w ramach Tygodnia dla bezpieczeństwa

W ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla bezpieczeństwa”, której celem jest przypomnienie zasad dotyczących bezpiecznego spędzania wakacji, w naszym przedszkolu i szkole odbyły się spotkania uczniów z policją.