Piknik Rodzinny

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowych Piekutach odbył się Piknik Rodzinny, który zgromadził uczniów, przedszkolaków, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Wydarzenie zostało oficjalnie otwarte przez Dyrektor szkoły, panią Marzenę Olędzką, która powitała uczestników i podkreśliła znaczenie wspólnego spędzania czasu oraz integracji społeczności szkolnej. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Najmłodsi mogli brać udział w zabawach kreatywnych, plastycznych i sensorycznych oraz warsztatach szydełkowania, a także kąciku czytelniczym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również stoiska Policji i Straży Pożarnej, gdzie dzieci mogły poznać specyfikę pracy służb mundurowych. Ogromną radość sprawiły dzieciom także kolorowe dmuchańce, które przez cały czas trwania pikniku były chętnie odwiedzane przez najmłodszych uczestników, za które jesteśmy wdzięczni firmie R-Auto Rafał, której właścicielem jest pan Rafał Piszczatowski , tata wychowanki naszego przedszkola.  W programie pikniku znalazł się pokaz zajęć taneczno-rozwojowych Wingee, a także pokaz łucznictwa konnego przygotowany przez przedstawicieli Stajni Łucznik. Na uczestników czekały również liczne konkurencje i zabawy sportowe prowadzone przez Akademię Małego Sportowca. Kolejnymi atrakcjami cieszącymi się  zainteresowaniem była wirtualna strzelnica oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w  grze w tenisa stołowego. Podczas wydarzenia nie zabrakło okazji do wspólnych rozmów, odpoczynku oraz degustacji pysznych przekąsek przygotowanych przez rodziców i organizatorów. Piknik przebiegał w radosnej i rodzinnej atmosferze, sprzyjającej integracji oraz budowaniu więzi między dziećmi, rodzicami i pracownikami szkoły. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów, darczyńców oraz osób zaangażowanych w organizację wydarzenia w  szczególności Radzie Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Piekutach, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ochotniczej Straży Pożarnej w  Nowych Piekutach, Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, Klubowi Seniora w Nowych Piekutach, Pani Małgorzacie Markowskiej, firmie KOLPASZ, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Nowych Piekutach, Gminie Nowe Piekuty, Panu Sławomirowi Pruszyńskiemu, Kole Gospodyń Wiejskich „Żochowiacy” oraz pracownikom Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Nowych Piekutach. Dzięki ich wsparciu możliwe było przygotowanie licznych atrakcji i stworzenie wyjątkowej atmosfery tego dnia. Piknik Rodzinny był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rozwijania zainteresowań oraz spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Wydarzenie dostarczyło uczestnikom wielu pozytywnych emocji i pozostawiło piękne wspomnienia.