DeutschMeister – konkurs z języka niemieckiego

W tym roku szkolnym organizowany był konkurs z języka niemieckiego DeutschMeister – Mistrz Języka Niemieckiego, w którym brali udział uczniowie klas 5-7 szkoły podstawowej. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: klasy 5-6 i klasy 7, a polegał na napisaniu trzech testów konkursowych, których punkty były sumowane. Uczeń, których ze wszystkich testów zdobył łącznię największą liczbą punktów, otrzymywał tytuł Mistrza Języka Niemieckiego. Mistrzem Języka Niemieckiego w kategorii klas 5-6 została Gabriela Murawska z kl. 5 zdobywając 75 punktów, drugie miejsce zajął Błażej Łapiński z kl. 6 zdobywając 72,5, a trzecie miejsce zdobyła Amelia Rusiłowicz z kl. 6 zdobywając 71 punktów.  W kategorii klas 7 zwyciężyła Lena Gąsowska z kl. 7b, drugie miejsce przypadło Natalii Skowrońskiej z kl. 7a, a trzecie miejsce zdobył Paweł Wojno z kl. 7b uzyskując 58 punktów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach przedmiotowych.