25th March 2026

Tego dnia 13 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego „Olimpus”. Olimpiada ta sprawdza umiejętności uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem, komunikacji, słownictwa i gramatyki. Pozwala również urozmaicić zajęcia lekcyjne oraz stanowi zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. W naszej szkole konkurs ten zorganizowany był po raz 4.

Niedawno przyszły wyniki i musimy się pochwalić, że mamy aż 4 laureatów 🙂 Są nimi uczniowie klasy VI: Abigail Alla i Filip Stary a także uczennice klasy VIIA: Livia Jabłońska i Góralczyk Izabela. Bardzo wysokie wyniki zdobyli też: Dawid Choromański, Gierałtowska Oliwia,  Murawska Gabriela, Żochowski Juliusz, Fleiszfreser Kawier i Łopieńksa Lena, którzy to otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne gratulację i podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w czerwcu. See you soon!