Dziecięca Ultra – kibicujemy Jagiellonii Białystok
23 maja nasi uczniowie z ogromnym zapałem kibicowali drużynie Jagiellonii podczas meczu z Zagłębiem Lubin. Zawodnicy Jagiellonii słysząc nasz gorący doping i widząc powiewające żółto-czerwone barwy nie mogli wymarzyć sobie lepszej widowni i niesieni naszą energią pokonali drużynę gości 1:0. Czekamy na kolejne zwycięstwa!





