Z dumą zawiadamiamy o wielki sukces naszej uczennicy!

Dnia 19. 05. 2026 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XI edycji Wojewódzkiego Konkursu „Życie i działalność gen. Władysława Andersa (1892-1970)”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa podlaskiego. Jego celem było przybliżenie sylwetki i działalności gen. Władysława Andersa, rozbudzanie zainteresowania historią Polski oraz kształtowanie postaw patriotycznych. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy w jednej z dwóch kategorii: praca plastyczna lub prezentacja multimedialna.
W sumie na konkurs wpłynęło 128 prac. Wśród nich znalazła się praca wykonana przez uczennicę naszej szkoły Nikolę Łopieńską z kl. 4b, która zajęła III miejsce w kategorii praca plastyczna. Nikola wykazała się dużym talentem plastycznym oraz wiedzą historyczną.
Serdecznie gratulujemy Nikoli oraz jej opiekunce – p. Agnieszce Roszkowskiej-Boguckiej oraz życzymy dalszych sukcesów.