Pierwszy dzień zmagań ósmoklasistów

11 maja uczniowie klas 8 przystąpili do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. To niezwykle ważne wydarzenia w życiu naszej młodzieży, dlatego mocno trzymamy kciuki za lekkie pióro i jak najwyższe wyniki!