Finał Wojewódzkich Drużynowych Biegów Przełajowych
W dniu 17.04.2026r. w Pietraszach koło Białegostoku odbył się Finał Wojewódzki Drużynowych Biegów Przełajowych, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze, a uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, wytrzymałością oraz duchem sportowej walki. Zawody rozegrano na różnych dystansach, dostosowanych do wieku uczestników. Nasi reprezentanci, Igor Łapiński i Wojciech Żochowski, osiągnęli bardzo dobre wyniki, zajmując wysokie miejsca.
Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!


